Niech Wasze Pióra Zaczną Tworzyć
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Wykreuj Swój Świat Niczym Bóg. Stań się Bogiem Swojego Świata.
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Spice [vocaloid; szkolne; romans; 2os; hetero; +18]

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Calentt

Calentt


Join date : 02/08/2013
Skąd : Kraina Czarów

Spice [vocaloid; szkolne; romans; 2os; hetero; +18] - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Spice [vocaloid; szkolne; romans; 2os; hetero; +18]   Spice [vocaloid; szkolne; romans; 2os; hetero; +18] - Page 4 I_icon_minitimePią Sie 09, 2013 12:56 pm

Len: -Rin, przesadzasz jeśli chodzi o mnie. To nie jest zdrowe. Wolałbym, żebyś przestała- dorzucił opuszczając hol, wparowując przez kuchnie na schody, mijając uprzednio łazienkę. Jego buty leżały w przed pokoju rozrzucone, jak on w nieładzie leżał na łóżku próbując spać.
Powrót do góry Go down
http://powdered-brain.blogspot.com
Silver

Silver


Join date : 02/08/2013
Skąd : Nicość

Spice [vocaloid; szkolne; romans; 2os; hetero; +18] - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Spice [vocaloid; szkolne; romans; 2os; hetero; +18]   Spice [vocaloid; szkolne; romans; 2os; hetero; +18] - Page 4 I_icon_minitimePią Sie 09, 2013 1:13 pm

Rin

Warknęłam coś pod nosem i nawet nie odpowiedziałam, poszłam do swojego pokoju kładąc się na łóżku i przyciskając do poduszki. Nienawidzę siebie... Może powinni napisać dla nas nową piosenkę? Ta... Ale po co się wysilać?! Przytuliłam jeszcze mocniej poduszkę wlepiając ślepia w zdjęcia. Mogłam zostać na dworze... Burknęłam coś po raz kolejny niezrozumiałego nawet dla mnie. Zegarek wskazywał kilka minut przed pierwszą. Nie zasnę dzisiaj...
Powrót do góry Go down
Calentt

Calentt


Join date : 02/08/2013
Skąd : Kraina Czarów

Spice [vocaloid; szkolne; romans; 2os; hetero; +18] - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Spice [vocaloid; szkolne; romans; 2os; hetero; +18]   Spice [vocaloid; szkolne; romans; 2os; hetero; +18] - Page 4 I_icon_minitimePią Sie 09, 2013 3:07 pm

Len: Wstał z samego rana, całkiem zaspany pomaszerował do łazienki na dół. Budził się kilka razy w nocy. Śnił mu się moment, w którym zastrzelił nieznanego mężczyznę. Oraz ten, jak dusił matkę. Głęboko oddychał, było mu ciężko na płucach. W miarę możliwości naprawiła to lodowata woda, spływająca po jego ciele. Po wyjściu z łazienki wyjął coś z lodówki, dokładniej parę kulek winogrona. Włożył je do ust zakładając buty.
-Rin pośpiesz się! Nie lubię się spóźniać!- rzucił w stronę jej pokoju.
Powrót do góry Go down
http://powdered-brain.blogspot.com
Silver

Silver


Join date : 02/08/2013
Skąd : Nicość

Spice [vocaloid; szkolne; romans; 2os; hetero; +18] - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Spice [vocaloid; szkolne; romans; 2os; hetero; +18]   Spice [vocaloid; szkolne; romans; 2os; hetero; +18] - Page 4 I_icon_minitimePią Sie 09, 2013 3:19 pm

Rin

Wyszłam z pokoju już ubrana. Nie powiem, żebym wyglądała wesoło. Zaszłam po schodach i złapałam jabłko. Nie byłam głodna. Grzywka opadła mi na oczy, kiedy zakładałam trampki. Postanowiłam nie brać deskorolki, a taki miałam właśnie wczoraj plan. Wzrokiem przeleciałam wszystkie wieszaki szukając swojej czarno-biało-żółtek kurtki. Hmm... Gdzieś wsiąkła... Trudno mogę i bez niej... Chwyciłam torbę i podałam Len'owi jego. Wyszliśmy zamykając za sobą drzwi. Pogoda była całkiem ładna jak na początek listopada. Patrzyłam przed siebie nieco pustym wzrokiem kończąc jabłko, które wcześniej zabrałam ze stołu.
Powrót do góry Go down
Calentt

Calentt


Join date : 02/08/2013
Skąd : Kraina Czarów

Spice [vocaloid; szkolne; romans; 2os; hetero; +18] - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Spice [vocaloid; szkolne; romans; 2os; hetero; +18]   Spice [vocaloid; szkolne; romans; 2os; hetero; +18] - Page 4 I_icon_minitimeNie Sie 11, 2013 5:09 pm

Len: Szli wolno, milcząc ciszą której żadne nie chciało przerwać. Dotarłwszy do szkoły blondyn rozdzielił się od blondynki, znikając w szkolnym tłumie. Dookoła rozlegały się niewielkie stragany, z jedzeniem lub pamiątkami. A za nimi, za szkołą, stała ogromna scena.
Powrót do góry Go down
http://powdered-brain.blogspot.com
Silver

Silver


Join date : 02/08/2013
Skąd : Nicość

Spice [vocaloid; szkolne; romans; 2os; hetero; +18] - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Spice [vocaloid; szkolne; romans; 2os; hetero; +18]   Spice [vocaloid; szkolne; romans; 2os; hetero; +18] - Page 4 I_icon_minitimeNie Sie 11, 2013 6:08 pm

Rin

No i gdzie on zniknął? Rozejrzałam się za bratem, ale nie było go nigdzie obok. Warknęłam niezadowolona. Przecież musi pamiętać, że śpiewamy! Z lekka zdenerwowana spojrzałam na zegarek. Matko! Spóźnimy się jak zaraz... Dosłownie wbiegłam w tumany ludzi. Czy oni wszyscy są ze szkoły?! Byłam niska, więc zazwyczaj nikt nawet nie wiedział, że idę! -LEN! LEN!- wrzeszczałam na całe gardło szukając blondyna. -LEN!- kolejny wrzask, a za odpowiedź otrzymałam jedynie gwar dzieciaków. Scena była idealna... Piosenki, które wybrałam według mnie były idealne, ale... Co na nie mój brat? Zrezygnowana szłam już tylko prosto...Byle dalej... W końcu zauważyłam bliźniaka w tłumie rozwrzeszczanych fanek. Jeny, czy one nigdy nie dadzą mu spokoju?! Zawarczałam cicho praktycznie rzucając się w tamtą stronę, by nie "porwał" mnie tłum. Chwyciłam dłoń Lena ściśle splatając ją ze swoją. -Musimy iść się przygotować!- powiedziałam pokazując głową zaplecze dla wokalistów. Hmm... Musi przecież chociaż raz ze mną prześpiewać i przypomnieć sobie ruchy...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Spice [vocaloid; szkolne; romans; 2os; hetero; +18] - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Spice [vocaloid; szkolne; romans; 2os; hetero; +18]   Spice [vocaloid; szkolne; romans; 2os; hetero; +18] - Page 4 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Spice [vocaloid; szkolne; romans; 2os; hetero; +18]
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Let me go, My Prince! [historyczne,romans,fantasy;4os;hetero;+18]
» Just be idiot [romans; mieszane związki; +18]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Niech Wasze Pióra Zaczną Tworzyć :: Opowiadania :: Grupowe-
Skocz do: