Niech Wasze Pióra Zaczną Tworzyć
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Wykreuj Swój Świat Niczym Bóg. Stań się Bogiem Swojego Świata.
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Anneke wita!

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Anneke

Anneke


Join date : 16/08/2013

Anneke wita! Empty
PisanieTemat: Anneke wita!   Anneke wita! I_icon_minitimePią Sie 16, 2013 3:44 pm

No hej, hej!
Jako iż wypada się najpierw przedstawić... Powstał ten "wątek" xd
No to tak:
Mój nick pochodzi od jednej z moich ulubionych wokalistek - Anneke van Giersbergen. No a poza tym, nie miałam żadnego pomysłu na login, gdyż stary mi się już znudził.
Niektórzy z was (albo i większość) zna mnie z gry "Słodki Flirt", gdzie występuję pod loginem Rossa001 Wink
Me imię nie jest wam potrzebne, choć niektórzy i tak je znają. Mam 13 lat (mało, wiem).
Słucham metalu i tym podobnych. Uwielbiam fantastykę i ostatnio dużo czytam o druidach i celtach... Elfy to moja ulubiona rasa.
Zdecydowanie ciągle coś sobie prawie robię. Na przykład kilka dni temu jednego dnia prawie 6 razy zleciałam ze schodów...
Kocham zwierzęta, czytać, magnę oraz anime... Jak coś, pytajta o więcej!
Pozdrawiam! Razz
Powrót do góry Go down
Noreko




Join date : 16/08/2013

Anneke wita! Empty
PisanieTemat: Re: Anneke wita!   Anneke wita! I_icon_minitimePią Sie 16, 2013 4:29 pm

Witam koleżankę!
Może mnie znasz, a może nie. afro Nie wiem co ci mam na pisać. Nigdy nie wiem.
Jaka jest twoja druga ulubiona rasa?
Ile masz psów?
Jestem wrogiem, czy przyjacielem?
Powrót do góry Go down
Anneke

Anneke


Join date : 16/08/2013

Anneke wita! Empty
PisanieTemat: Re: Anneke wita!   Anneke wita! I_icon_minitimePią Sie 16, 2013 4:34 pm

Druga ulubiona rasa? Hm... Nigdy się nad tym nie zastanawiałam zbyt szczególnie, ale chyba są to zmiennokształtni... W końcu ras jest wiele... :>
Mam 4 psy... Jeszcze pod koniec listopada/początek grudnia było 5...
Jesteś zdecydowanie przyjacielem, kochanieńki Wink
Powrót do góry Go down
Noreko




Join date : 16/08/2013

Anneke wita! Empty
PisanieTemat: Re: Anneke wita!   Anneke wita! I_icon_minitimePią Sie 16, 2013 4:38 pm

Czyli jednak mnie znasz.
Myślałem, że pod takim loginem mnie nie znajdziesz.
No to następna seria pytań.
Czy jak byś miała młodsze rodzeństwo to byś wolała braciszka czy siostrzyczkę?
Czy jestem wariatem?
Jak się domyśliłaś, że to ja?
Powrót do góry Go down
Anneke

Anneke


Join date : 16/08/2013

Anneke wita! Empty
PisanieTemat: Re: Anneke wita!   Anneke wita! I_icon_minitimePią Sie 16, 2013 4:49 pm

No to odpowiadam ^^
Szczerze? Nie chcę mieć w ogóle rodzeństwa, ale jakbym już miała wybierać to wolałabym chyba mieć brata. Z takim zawsze jest więcej zabawy, jak podrośnie... Najlepiej jeszcze by było, gdyby był rok młodszy lub rok starszy xD
Czy jesteś wariatem? Tego pytania się szczerze nie spodziewałam. No nie wiem. Często można się z tobą pośmiać ^^ Można by rzecz raczej, że jesteś pół na pół, choć lepiej tego nie osądzam :>
Trzecie pytanie, to i trzecia odpowiedź leci bumerangiem xD Złożyłam kilka faktów do kupy Wink
Powrót do góry Go down
Noreko




Join date : 16/08/2013

Anneke wita! Empty
PisanieTemat: Re: Anneke wita!   Anneke wita! I_icon_minitimePią Sie 16, 2013 4:55 pm

No, ja też sam nie wiedziałem czemu to napisałem, ale jak poleciało to poleciało.
Tak zalegałaś na nudę więc następne trzy pytania lecom z kosmosu.(czytaj nie wiadomo skąd)
Jak myślisz czarny czy biały jest kolorem śmierci?
Jaka jest ładniejsza róża, czerwona, czarna czy pomarańczowa?
Zgaduj zgadula jak ma na imię siostra moja, Anna, Iga czy może Iza?
Mówiłem, że pytania z kosmosu.Cool 
Powrót do góry Go down
Anneke

Anneke


Join date : 16/08/2013

Anneke wita! Empty
PisanieTemat: Re: Anneke wita!   Anneke wita! I_icon_minitimePią Sie 16, 2013 5:32 pm

Rozwalasz mnie niektórymi pytaniami xD
Czarny to kolor żałoby i kojarzy mi się ze śmiercią, a biały kojarzy mi się z białym światełkiem na końcu tunelu, więc też ze śmiercią. Oba te kolory mogą być więc jej barwami... Ale gdyby był to czarny to ja bym miała wieczną żałobę (oj tak... Wieczne ubieranie się na czarno xD). Więc raczej biały. Poza tym, ktoś kiedyś powiedział, że to biały jest kolorem żałoby...
Wszystkie trzy róże są ładne. Jednak najładniejsza jest chyba pospolita czerwona lub kochana czarna xD
Szczerze, to nie wiem, którą opcję z imieniem twojej siostry strzelić... Ale strzelę i powiem "Iga" Very Happy
Hah... Mi pytania z kosmosu nie przeszkadzają xD
Powrót do góry Go down
Noreko




Join date : 16/08/2013

Anneke wita! Empty
PisanieTemat: Re: Anneke wita!   Anneke wita! I_icon_minitimeSob Sie 17, 2013 8:35 am

Całkiem dobrze strzelasz.Wink
Pierwsza odpowiedzi dobra to biały jest kolorem żałoby, trzecia też dobra. moja siostra to Iga.
No to jeszcze trzy pytania.
Ile książek przeczytałaś?
Biegałaś już z psem na zawodach psich zaprzęgów?
Jak tak to ile razy?
Powrót do góry Go down
Anneke

Anneke


Join date : 16/08/2013

Anneke wita! Empty
PisanieTemat: Re: Anneke wita!   Anneke wita! I_icon_minitimeSob Sie 17, 2013 8:50 am

No to ja zabieram się za odpowiedzi :>
Książki czytam od niedawna... Więc zdążyłam przeczytać tylko całą serię "Baśniobór", czyli 5 książek... Zaczęłam kolejną serię tego autora - "Pozaświatowcy", ale mam tylko jeden tom. To już 6 książek... Zaczęłam też serię "Kroniki z Wardstone". To już 7 książek. No i plus lektury szkolne, za którymi nie przepadam... No i ostatnio dobrałam się do książki mojej matki "Celtyckie znaki, wróżby i wyrocznie", którą mam zamiar przeczytać. To chyba wszystko, co do tej pory przeczytałam...
No to druga odpowiedź i trzecia leci! xD
Tak, biegałam już na zawodach... Ale chyba dwa lata temu, gdyż teraz mamy małą przerwę...
No i biegałam już 2 razy... Plus kilka razy na wózku w ramach treningu i nauki :>
To chyba tyle :>
Powrót do góry Go down
Noreko




Join date : 16/08/2013

Anneke wita! Empty
PisanieTemat: Re: Anneke wita!   Anneke wita! I_icon_minitimeSob Sie 17, 2013 9:14 am

No to idziemy dalej.
Jaką rasę psów najbardziej lubisz?
Chciałaś kiedyś mieć rybki no wiesz takie w akwarium?
Czego się najbardziej boisz?
Powrót do góry Go down
Anneke

Anneke


Join date : 16/08/2013

Anneke wita! Empty
PisanieTemat: Re: Anneke wita!   Anneke wita! I_icon_minitimeSob Sie 17, 2013 9:59 am

No to ja daję kolejną serię odpowiedzi xD
Hm... Bardzo lubię Husky, z którymi mam "przyjemność" mieszkać, ale ostatnio bardzo polubiłam też psy Grenlandzkie i Bordery Collie :>
Chciałam. Miałam nawet dwie, ale niestety, już ich nie mam.
Czego się najbardziej boję? Wielu rzeczy... Ale chyba tak naj naj najbardziej to... Śmierci i tego, że zostanę sama na tym szarym świecie...
Powrót do góry Go down
Noreko




Join date : 16/08/2013

Anneke wita! Empty
PisanieTemat: Re: Anneke wita!   Anneke wita! I_icon_minitimeSob Sie 17, 2013 12:30 pm

No to idziemy dalej dalej.
Kogo byś zabrała na bezludną wyspę?
Czy miałaś swojego ukochanego pluszaka?
Czy te pytania nie są za dziwne?
Powrót do góry Go down
Anneke

Anneke


Join date : 16/08/2013

Anneke wita! Empty
PisanieTemat: Re: Anneke wita!   Anneke wita! I_icon_minitimeSob Sie 17, 2013 12:35 pm

Spok xD
A można kilka osób? Bo jeśli tak, to zabrałabym swoich przyjaciół (w tym ciebie) ^^ xD
Miałam. I mam. Moja mama chciała go oddać kilka miesięcy temu, a ja wparowałam do pokoju, mówiąc "Nie oddam!" i go tulnęłam xD
Nie, nie są za dziwne xD Bynajmniej jak dla mnie xD (może dlatego, że to ja jestem dziwna? xd)
Powrót do góry Go down
Noreko




Join date : 16/08/2013

Anneke wita! Empty
PisanieTemat: Re: Anneke wita!   Anneke wita! I_icon_minitimeSob Sie 17, 2013 12:43 pm

No to jak ci się nudzi to jeszcze trochę.
Jaki jest ten pluszak?
Masz drugie imię?
Jak nie to jakie chciałabyś mieć?
Powrót do góry Go down
Anneke

Anneke


Join date : 16/08/2013

Anneke wita! Empty
PisanieTemat: Re: Anneke wita!   Anneke wita! I_icon_minitimeSob Sie 17, 2013 12:54 pm

Taki pospolity misio ^^ Brązowe futerko, troszeczkę poskręcane... Czerwona kokarda na szyi... Jednym słowem (choć raczej dwoma): Kochany Stefcio ^^
Mam drugie imię i szczerze to chyba nawet podoba mi się bardziej niż pierwsze. Brzmi ono Samuela.
No ale jakbym nie miała drugiego imienia, to chciałabym by było nim Magdalena lub Arietta (kocham to imię xD) ^^
Powrót do góry Go down
Silver

Silver


Join date : 02/08/2013
Skąd : Nicość

Anneke wita! Empty
PisanieTemat: Re: Anneke wita!   Anneke wita! I_icon_minitimeSro Sie 21, 2013 8:12 am

Córeczkaaaa!*tuli* Jeny ja się chyba wstydzić zacznę, żeby admin tak dawno na forum nie wszedł XP Ja pytań zadawać nie będę ^^ Po prostu witam serdecznie wszystkich nowoprzybyłych i zapraszam do zabawy na tejże stronie Smile
Powrót do góry Go down
Calentt

Calentt


Join date : 02/08/2013
Skąd : Kraina Czarów

Anneke wita! Empty
PisanieTemat: Re: Anneke wita!   Anneke wita! I_icon_minitimeSob Sie 24, 2013 5:28 pm

Jako admin, niestety z opóźnieniem, witam na forum.
Powrót do góry Go down
http://powdered-brain.blogspot.com
Sponsored content





Anneke wita! Empty
PisanieTemat: Re: Anneke wita!   Anneke wita! I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Anneke wita!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Niech Wasze Pióra Zaczną Tworzyć :: Powitalnia-
Skocz do: